Parkur 2

Z GameTeam Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Parkur 2 - allias "Vytvoř si vlastní parkur"

O co jde:

Parkur 2 je originální GT systém parkuru, kde si hráči staví vlastní parkour. Hráči, kteří mají ViP, si můžou postavit vlastní mapu. NeVIP hráči mají možnost jen pomáhat na mapě jako "spolupracovníci". Hráči si navzájem hodnotí své postavené parkury likem, nebo dislikem. Nejvíce likované mapy se zobrazují v hodinách v sekci "Nejlépe hodnocené". V těch samých hodinách můžete též nalézt tyto sekce: Nejnovější, Nejlépe hodnocené, Ověřené mapy, Nedokončené, líbí se mi (tam jsou ty mapy, u kterých dáte like), dále tam můžete nalézt Vyhledat mapu, Mapy na kterých pracuji a Vytvořit novou mapu (To můžou jen VIP hráči ) Když se A-Teamu bude líbit mapa, přesune je do Ověřených. Za doskákání ověřené mapy dostanete odměnu v podobě tokenů.


Proč se server jmenuje PARKUR a ne Parkour

Vysvětlení sahá až do doby, kdy byl GameTeam ještě v plenkách a o návštěvnosti, kterou ma dnes se A-T ani nezdálo. Nazačátku roku 2012, to už GT existoval skoro rok, se vedení rozhodlo, že založí server, který v Česku není, Server, kde sebude jen skákat. V té době to byl dost šílený nápad a spousta členů A-T tvradili, že se to hrat nebude,.. Vysledek můžeme vypozorovat sami! Server Parkur existuje 5 let a stále se hraje. Původně GT měl server, který se jmenoval PARKOUR, ale při některém z přesunu, dnes již nikdo neví při kterém, se někdo, dnes jiř nidko neví kdo, při přepisování překlepl a vznikl PARKUR (Bez "O").

Když si toho členové Teamu všimli, tak už hráči psali slovo parkour bez "o", a tak se rozhodlo, že se název nebude měnit. - Díky tomu je GT částečně originálnější, ne?

Ovládání:

  • Připojení se do arény, kde již skáče kamarád - /join nick
  • Opuštění arény - /Leave
  • Opuštění stavby - /Leave
  • Stav tokenů - /Tokeny


Výhody pro ViP hráče:

  • Mohou zakládat nové mapy
  • Zvat ke spoluprávi ostatní hráče na své mapy (nedokončené)
  • ViP prefix (wau, tak originální ^^)
  • Připojení se na plný server